Barcode: 20052515
Pecorino Romano DOP
Labels
made in italy
no lactose
pdo
Categories
Available in
bulgaria, france, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 406.0 kcal |
| Fat | 34.0 g |
| of which saturated | 23.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 4.7 g |
Ingredients
92,5% пастьоризирано овче мляко, трапезна сол, сирищни ензими с животински произход, млечнокисели култури.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Flavored shreds
E NOVA 4
Yogur semidescremado dietetico sabor vainilla
yogurade
Coconutmilk Yogurt Alternative Strawberry
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4
Yogurade natural chico
Bogat
B NOVA 4
yogurade
yogurade
A
coconut yogurt alternative
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4
Coconut milk yogurt alternative
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4
vanilla coconut yogurt alternative
So Delicious
C NOVA 4
Shreds
So Delicious Dairy Free
E NOVA 4
Coconutmilk Yogurt Alternative, Plain
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4
Coconut milk
So Delicious Dairy Free
B NOVA 4
Coconutmilk Yogurt Alternative, Chocolate
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4