Barcode: 8052879380464
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 401.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 24.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 2.4 g |
Ingredients
_Schafsmilch_, Salz, Lammlab, _Milchfermente_.
Related Products in Dairies
Stracciatella - Yaourt sucré au chocolat
ENVIA
C NOVA 4
Comté rapé
Norma
D NOVA 3
Tuorejuusto ruohosipuli
Milbona
D NOVA 4
Coulommiers de Caractère
Chêne d'Argent, Duc de coeur
D NOVA 3
Requesón tipo cottage light*
Lidl, Milbona
A NOVA 3
Yaourt Pêche Passion avec morceaux
ENVIA
C NOVA 4
Milbona kruidenboter
Milbona
E NOVA 4
Valkosipulilla maustettu kerma-tuorejuustolevite 19%
Milbona
D NOVA 4
Gouda vieux des Pays-Bas
Milbona
D NOVA 4
Yaourt vanille
Milbona, envia
C NOVA 4
Kuivatulla tomaatilla maustettu kerma-tuorejuustolevite 19%
Milbona
D NOVA 4
Creme Joghurt mild Erdbeere
Milbona
C NOVA 4