Barcode: 3800849211103
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 13.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Печурки 49%, вода, сол, регулатор на киселинността: лимонена киселина
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vieux garçon Pruneaux, Armagnac
L'Epicurien
D NOVA 4
Arôme vanille
Chaleur creole, Creole food
NOVA 4
Confiture de bergamote
L'Epicurien
D NOVA 3
Jus de fruits Passion
Leader Price
C NOVA 1
Citron de Menton
L'Epicurien
D NOVA 3
Huile d'olive vierge extra
C NOVA 2
Confiture de figue noire
L'épicurien
D NOVA 4
Confiture abricot
L’épicurien
D NOVA 4
Confiture cerise noire
L'Epicurien
D NOVA 4
Confiture figues blanche
L’epicurien
D NOVA 4
Confiture artisanale fraise
L'Épicurien
D
Mangue gingembre citron vert
L’épicurien
D NOVA 4