Barcode: 0074175682033
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.5 g |
| of which sugars | 6.6 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Crushed tomatoes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Oregon blueberries
A NOVA 1
Michigan cherry apple blueberry
C
California strawberries, strawberries
A NOVA 1
Seal the seasons michigan blueberries
B
Mocha concentrate cold brew coffee
E NOVA 3
Michigan sliced peaches
B
Wisconsin cranberries
A
Ohio / michigan cherry berry blend cherries, blueberries, blackberries, cherry berry blend
C
California sliced peaches
A NOVA 1
Michigan mixed cherries
C
Seal the seasons new york cherries
E
Michigan/Ohio Berry Blend
B