Barcode: 7751474000159
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 296.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 77.5 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peeled giant corn
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kuorittu maapähkinä
Salliselta
A
Nut mix
Salliselta
D NOVA 4
Natural Pistaasipähkinä
Salliselta
A NOVA 1
Pähkinämix
Salliselta
D NOVA 4
Ruispalat Täysjyväruis / Fullkornsrågbröd
Vaasan
NOVA 4
Kvinoa
Salliselta
A NOVA 1
Tumma soijarouhe
Salliselta
B NOVA 4
Chiafrön
Salliselta
A NOVA 1
Kurpitsansiemen
Salliselta
NOVA 1
Pepperoni
Dennis
D NOVA 4
Napolilainen pizzataikina
Dennis
C NOVA 3
Herkkupähkinäsekoitus
Salliselta
C NOVA 1