Barcode: 0628451868682
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 63.4 g |
| of which sugars | 5.6 g |
| Fiber | 5.6 g |
| Proteins | 21.1 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Chickpea Flour, Lentil Flour, Non-Fat Dry Milk, Rice Flour, Cheese, Salt, Black Pepper, Yeast Extract, Cultured Cream, Garlic Powder, Safflower Oil, Lactic Acid Powder, Onion Powder, Silicon Dioxide, Mixed Tocopherols
Additives
e306
Related Products
Sauce BBQ Sauce
E NOVA 4
Pacific rim asian bbq & work sauce
Guy Fieri
E NOVA 4
Guy fieri, barbecue sauce, smokey & sweet apple
Guy Fieri
D NOVA 4
Salsa
Gia Brands Inc.
A NOVA 4
Original Salsa
Guy Fieri
A NOVA 3
Guy fieri, bourbon brown sugar bbq sauce
Guy Fieri
D NOVA 4
Burn baby burn salsa
Gia Brands Inc.
A NOVA 3
Steak Sauce
Guy Fieri
NOVA 4
Kansas city barbeque sauce
Guy Fieri
E NOVA 4
Green & mean salsa
Gia Brands Inc.
C NOVA 4