Barcode: 66637547
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 362.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, CARAMEL COLOR, SUGAR, PHOSPHORIC ACID, CAFFEINE, CITRIC ACID, NATURAL FLAVOR
Additives
e150c
e330
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Peach Sparkling Water, Peach
B NOVA 4
Celery, Cucumber & Lemon 100% Juice, Celery, Cucumber & Lemon
B NOVA 1
Original Sweetened Almondmilk, Original Sweetened
Wegmans
C NOVA 4
Grapefruit Sparkling Water, Grapefruit
Wegmans
B NOVA 4
Juic'D Right, Mango Pineapple Passionfruit Flavored Juice Beverage Blend From Concentrate, Mango Pineapple Passionfruit
Wegmans
C NOVA 4
Cold-Pressured Lemonade
Wegmans
D NOVA 3
Honeycrisp Apple Flavored Juice Beverage From Concentrate, Honeycrisp Apple
Wegmans
E NOVA 4
Vanilla Sweetened Almondmilk, Vanilla Sweetened
Wegmans
C NOVA 4
Fruit Punch Flavored Juic'D Right Juice Beverage Blend From Concentrate, Fruit Punch
Wegmans
D NOVA 4
Orange, Cranberry & Pomegranate Juice With Cinnamon Cold-Pressured 100% Juice, Orange, Cranberry & & Pomegranate
D NOVA 1
Orange,Carrot &Turmeric Juice
D NOVA 1
Ginger Honey Lemon Kombucha Spritzer, Ginger Honey Lemon
Wegmans
B NOVA 3