Barcode: 7772106001436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
AGUA CARBONATADA, AZÚCAR, COLORANTE (CARAMELO IV SIN 150 D), REGULADOR DE LA ACIDEZ (ÁCIDO FOSFÓRICO SIN 338), SABOR NATURAL COLA, CAFEÍNA, EDULCORANTES ARTIFICIALES (ACESULFAMO DE POTASIO SIN 950, SUCRALOSA SIN 955).
Additives
e150
e338
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Špaldové kafe
Probio
NOVA 1
Pomerančová limonáda
Kofola
D NOVA 4
semtex Extrem
Semtex
NOVA 4
CocoJogu klasyczny
Go Vege
E NOVA 1
Go Active Napój proteinowy - wanilia
Go Active
NOVA 4
Royal Crown Cola
Royal Crown
E NOVA 4
Kofola Original
Kofola
D NOVA 4
Hustý Sirup Pomeranč Jablko
Jupi
E NOVA 4
Kokosové mléko
Kaiser,Gaston,Asia World,Franz Josef
E NOVA 4
Zitrone
Mattoni
C NOVA 4
Grepový sirup
Kitl
NOVA 4
Orange
Mattoni
C NOVA 4