Barcode: 5942204002969
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apă, dioxid de carbon, colorant (caramel cu sulfit de amoniu), acidifianți (acid citric, acid fosforic), arome (conțin aromă naturală de lamâie verde și alte arome naturale), cafeină, îndulcitori (aspartam, acesulfam de potasiu), corector de aciditate (citrați de sodiu), Conține o sursă de fenilalanină,
Additives
e150d
e290
e330
e338
e950
e951
Related Products in Beverages
Paso de los toros 1.5l
Paso de los Toros
E NOVA 4
Aspire Healthy Energy Raspberry + Acai
Aspire
NOVA 4
Red Bull Zero
Red Bull
NOVA 4
Ginger Beer
Betty Buzz
C NOVA 3 Eco-Score C
Protein Plus Chocolate Protein Shake
Bolthouse Farms
E NOVA 4
Grape soda
E NOVA 4
Oxyshred Energy Passion Fruit
Oxyshred
C NOVA 4
Gatorade Manzana 500
Gatorade
C NOVA 4
BLACKBERRY MANGO
POLAR
B NOVA 4
KEFIR cultured whole milk
Lifeway
E NOVA 4
Tiky Piña 600 ml
tiki
E NOVA 3
Thumbs Up 750ml
Coca Cola Company
E NOVA 4