Barcode: 4060800129680
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.8 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
acqua, zucchero, anidride carbonica, succo di limane da concentrato (0,1%), colorante: E150d, aromi, aroma caffeina, acidificanti: acido ortofosforico e acido citrico, correttore di cidita': citrati di sodio, conservante: sorbato di potassio,
Additives
e150d
e202
e290
e330
e331
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pure Coconut Water
Coco Joy
D NOVA 1
Jus d'Aloe vera et de grenade
E NOVA 4
Guava nectar
Sunberry farms
NOVA 4
Hawaiian volcanic water
Waiakea
B NOVA 1
Aloe Vera Drink
Savia
E NOVA 4
Tropical Mango Lemonade
Pulse Beverage
C NOVA 4
Strawberry Milk
Rosa Brothers Milk Company
E NOVA 4
Waiakea
Waiakea
B
Grapefruit Sparkling Water & Real Squeezed Fruit
Spindrift
B NOVA 1
Raspberry Lime Sparkling Water
spindrift
B NOVA 1
SPINDRIFT SPARKLING WATER
spindrift
B NOVA 1
Strawberry Carnival Daiquiri Tropical Soul Cocktail Infusion Mix, Strawberry Carnival Daiquiri
Broken knight cocktails company
NOVA 4