Barcode: 0052851456604
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 46.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Concentrated pomegranate juice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
The real bread company, whole wheat bread
The Real Bread Company
B NOVA 3
Hunni water, detox, water with raw honey, matcha green tea
Hunni Water Detox
C NOVA 3
The real bread company, seed bread
The Real Bread Company
B NOVA 3
Spread
The Gracious Gourmet
C NOVA 3
Organic Spaghetti
Andean Dream
NOVA 1
Plain Jane Chunky
A NOVA 2
Plain Jane Creamy
A NOVA 2
Kiwifruit
Disney
A NOVA 1
Smoky Jam
The Gracious Gourmet
C NOVA 3
Jam
The Gracious Gourmet
C NOVA 3
The real bread company, ezekiel bread
The Real Bread Company
B NOVA 3
The real bread company, raisin bread
The Real Bread Company
C NOVA 3