Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 195.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Walnut kernel, chicken meat, carrot, pomegranate paste, onion, sugar, vinegar, salt and special spices.
Related Products in Meals
Classic crust five cheese pizza, classic crust
D NOVA 4
Soup, broccoli cheddar
C NOVA 4
Classic crust fire roasted veggie pizza, classic crust
C NOVA 4
Garlic mashed potatoes, garlic
C NOVA 4
Creamy Butternut Squash Soup With A Twist Of Sweet Potatoes Of Carrots, Creamy Butternut
O, That's good!
B NOVA 4
Creamy tomato basil soup
C NOVA 4
Supreme pizza, classic crust
D NOVA 4
Classic crust uncured pepperoni pizza with a turist of cauliflower, classic crust
D NOVA 4
Three cheese pasta
C NOVA 4
Creamy tomato basil soup
C NOVA 4
Baked Potato Soup With A Twist Of Cauliflower, Baked Potato
O, That's good!
B NOVA 4
Mashed potatoes, original
C NOVA 4