Barcode: 3423182102305
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomme. Cassis 9%
Related Products in Beverages
Ice smash pink lemonade
Smirnoff
NOVA 3
Bubble milk tea with boba pearls
Evergreen
E NOVA 4
Assi, Sac Sac Grape
Rhee Bros. Inc.
E NOVA 4
Soda
Cerveceria India
E NOVA 3
Sugar Free Blue Rush Energy Drink
Cold Spring Brewing Company
C NOVA 4
Sac sac fruit juice
Rhee Bros. Inc.
E NOVA 4
Non alcoholic malt beverage
E NOVA 3
Drink
Krazy Kritters
D NOVA 4
Smirnoff ice
Smirnoff
NOVA 4
Premium Alcohol-Free Malt Beverage
C NOVA 1
Lemonade
Minute Maid
E NOVA 4
My belly bubbles, leopard lemon lime drink
D NOVA 4