Barcode: 3591591208038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.1 g |
| of which sugars | 10.6 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de pomme 82% Jus de cerise 18% PRODUIT PASTEURISE AGITER AVANT DE SERVIR BOIRE FRAIS NATURELLEMENT TROUBLE SE CONSERVE 3 JOURS AU FRIGO
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Acai Blueberry Pomegranate Juice, Acai Blueberry Pomegranate
C NOVA 4
Mehrfrucht Karotten-Trunk
Molfenter Fruchtsäfte
NOVA 4
Starbucks, Teavana Shaken Strawberry Green Tea Infusion Lemonade, Grande
Starbucks
B
Spa touch Mojito
Spa
B NOVA 4
Ananas, Banane & Kokosnuss
innocent
E NOVA 1
alpro kokosnuss original
alpro
B NOVA 4
Bio kefir
Berchesgadener Land
B
Fritz limo
Fritz limo
D NOVA 4
Soja sans sucres
B NOVA 4
Напій безалкогольний газований ароматизований крем-сода
TM Dr Pepper
E
smotthie mangue banane orange passion
Fruima
D NOVA 1
Premium Demitasse
NOVA 4