Barcode: 2804860023227
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
POMME TRANCHE DESHYDRATEE DE SOUFFRE E 220. CONDITIONNE DANS UN ATELIER MANIPULANT DIJ POISSONS. DES FRUITS COQUES. DES IIJPINS ET DES SULFITES
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Buttermilk jumbo flaky biscuits
D NOVA 4
Whole grain white sandwich flats
B NOVA 4
Non-dairy coffee creamer, french vanilla
D NOVA 4
Coffee creamer, hazelnut
D NOVA 4
Pane di casa artisan bread
C NOVA 3
Frosted sweetened flakes of corn cereal
E NOVA 3
Multigrain sandwich flats
A NOVA 4
Instant brown rice
B NOVA 1
Jalapeno cheddar cheese artisan bread
C NOVA 4
Enriched long grain white rice
B NOVA 1
Buttermilk biscuits jumbo
E NOVA 4
Crispy rice cereal
D NOVA 3