Barcode: 0004656700987
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 800.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 13.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% pure olive oil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Broccoli cuts
Spartan
A NOVA 1
Cut & peeled baby carrots
A NOVA 1
Concord jelly, grape
D NOVA 4
Cut Green Beans
Spartan
A NOVA 1
Cut & peeled baby carrots
A NOVA 1
Dry roasted peanuts, salted
Spartan
C NOVA 4
Brussels Sprouts
Spartan
A NOVA 1
Mixed Vegetables
Spartan
A NOVA 1
Preserves, red raspberry
D NOVA 4
Broccoli, cauliflower & carrots california blend
Spartan
A NOVA 1
Sweet Green Peas
Spartan
A NOVA 1
Preserves, strawberry
D NOVA 4