Barcode: 4088700159316
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 330.0 kcal |
| Fat | 35.0 g |
| of which saturated | 22.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 35.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
1010 ADE WITH STRALIAN HILK SOUR 300 1309 FARMDALE From Aussie Farmers~ PURE POURING CREAM STAR KING ENERGY 1420KJ PER 100mL serving Suggestion
Recipes with Similar Ingredients
Peanut Butter Chocolate Fudge Sauce
7 ingredients
Creamed Swede
2 ingredients
Quick Chocolate Hazelnut Sauce
4 ingredients
Pesto Pasta
6 ingredients
Blueberry Pie A' La Mode Italian Soda
6 ingredients
Chocolate Shortbread Slice
5 ingredients
Buttermilk Panna Cotta
5 ingredients
Chocolate Croissant Pudding
4 ingredients
Carrot Cake Ginger Cheesecake Ice Cream
6 ingredients
Sublime Cheesy Potatoes
9 ingredients
Salted Caramel Chocolate Truffles
7 ingredients
Nutella Ice Cream
6 ingredients
Related Products
La Crème légère & Basilic infusé
Elle&Vire, Savencia
C NOVA 4
Chocolate Cream
NOVA 4
Milkana
Milkana,Savencia
C NOVA 4
Le Beurre spécial cuisson
Elle & Vire, Savencia
E
Yaggo
Elle & Vire
NOVA 4
Crème brûlée - baking preparation
Elle & Vire, Savencia
D NOVA 4
La Crème fluide bio entière
Elle & Vire, Savencia
D NOVA 4
YAG GO!
Elle & Vire, Savencia, yag Go!
D NOVA 4
La Crème légère & Ail confit infusé
Elle&Vire, Savencia
D NOVA 4
Milkana So Good
Milkana,Savencia
C NOVA 4