Barcode: 0193968327071
Pure Premium Honey
Processing
NOVA 2
Environment
Eco-Score A
Labels
vegetarian
vegan
no added sugar
no milk
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 329.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Honey
Related Products in Breakfasts
100% Pure Raw & Unfiltered Honey
Nature Nate's Honey Co.
E NOVA 2
Honey
D NOVA 2
Raw unfiltered honey
E NOVA 4
100% pure raw & unfiltered honey
D NOVA 2
Raw and unfiltered whipped honey
Nature Nate’s
E NOVA 2
Honey
D NOVA 2
100% pure raw & unfiltered honey packets
D NOVA 2
Clover honey
D NOVA 2
Hot Honey
Nature Nate's
E NOVA 2
100% pure, raw & unfiltered honey minis
E NOVA 2
100% Pure Organic Raw & Unfiltered Honey
Nate's
E NOVA 2
100% pure raw & unfiltered honey comb
D NOVA 4