Barcode: 6430017906035
PURE Snack Berries
by Munax
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 4
Labels
source of proteins
high proteins
Categories
Available in
finland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 6.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 5.5 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
_Kananmunan valkuainen_ (42,5%) (Suomi), vesi, mansikka (2,38%), vadelma (2,1%), mustikka (1,82%), _kananmunankeltuainen_ (Suomi), makeuttajatiiviste päärynästä, sokeri, sitruskuitu, perunatärkkelys, perunaproteiini, luontainen aromi, hapate
Allergens
eggs
Kananmunan valkuainen
Kananmunankeltunainen
Related Products in Fermented Foods
Gochujang Korean Chilli Paste
Centaur
E NOVA 3
kimchi
Karma,Coop
C NOVA 3
PURE Snack Mango
Munax
A NOVA 4
Kimchi
The Cultured Food Company
D NOVA 3
PURE Snack Pear & Apple
Munax
A NOVA 4
DONA BENTA Fermento Biológico Seco Instantâneo Dona Benta Fermix
Dona Benta
A
0%添加甜面酱
佐香园
NOVA 3
Levadura seca instantanea
Lesaffre
E
Premium soy sauce
Shinho Weidamei
E NOVA 4
PURE Snack Banana
Munax
A NOVA 4
fermento royal
ROYAL
Naturligt straf Borsjtj Rödbetsblanding
Tistelvind
B NOVA 3