Barcode: 00463348
Pure squeezed spanish clementine juice
by M&S Eat Well
Labels
green dot
made in spain
Categories
Available in
france, united kingdom, scotland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.3 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de clémentine d'Espagne pasteurisé.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ovesné kakao
enerBio
D NOVA 4
Laktosefreie Fettarme Milch
Schwarzwaldmilch
B NOVA 1
frische Weidemilch 3,8%
Schwarzwaldmilch
C NOVA 1
Oat drink
EnerBio
D NOVA 3
Quellbrunn Aqua Plus Kirschgeschmack
Quellbrunn
C NOVA 4
Senseo Pads Cappuccino Choco
Coffee Pads
D NOVA 4
Napój Ryżowy
enerBIO Rossmann
C NOVA 3
BIO Frische Vollmilch
Schwarzwaldmilch
C NOVA 1
River Cola Zero
River
C NOVA 4
Kaffee Cappuccino div. Je 8 St
Senseo
NOVA 4
River Mix
River
E NOVA 4
Schnell direct magnesium
Dextro energy
NOVA 4