Barcode: 0073260007256
Pure & Unfiltered Honey
Processing
NOVA 2
Labels
no gluten
no additives
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Honey
Related Products in Breakfasts
Miel de châtaignier
Bionaturae
E NOVA 2
Miele di Sicilia
Apicoltura Amodeo Carlo
C NOVA 2
Haselnuss sckokocreme
Oberhöller
E NOVA 3
Delidor pistacchio
Delidor, MaxiDì
E NOVA 4
Pistacchio crema
Scyavuru
E
Pâte à tartiner Fondant au chocolat
C NOVA 4
Crema di pistacchio
Dolce Reale
NOVA 4
Miele Millefiori
Gusto Deco
D NOVA 2
Acacia Honey With Black Summer Truffles
Tartufi di Fassia
E NOVA 4
GIACOMETTA
Giraudi
E NOVA 4
Hazelnut and cocoa spread
E NOVA 4
Crema pistacchio
Timpanaro
E NOVA 4