Barcode: 5908260252861
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
water, acidity regulator citric acid, flavoring, sweeteners sucralose, acesulfame K, niacin, pantothenic acid, vitamin B6, biotin, vitamin B12
Additives
e330
e950
e955
Related Products in Beverages
Spring2o, 100% Natural Spring Water, Fruit Punch
Signature Springs Llc
D NOVA 4
Kombucha Starter Kit
Oregon Kombucha
Bloody mary mix
NOVA 4
Kombucha Starter Kit
Oregon Kombucha
NOVA 3
Kombucha Starter Kit
Oregon Kombucha
NOVA 3
Chia drink mix
NOVA 4
Kombucha starter kit black tea
Oregon Kombucha
Energy drink
C NOVA 4
Energy drink
C NOVA 4
Kombucha starter kit
Oregon Kombucha
NOVA 3
Spring Tea, Zero Calorie Sweet Tea, Lemon
Signature Springs Llc
C NOVA 4
Spring Tea, Natural Spring Water, Green Tea Honey
Signature Springs Llc
E NOVA 4