Barcode: 3859893159497
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 105.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 17.5 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Meso purećih prsa, h2o, sol, nitrit, eritrob., dekstroza, glutamin. 100g gotovog proizvoda dobiveno iz 140g sviježeg mesa.
Related Products in Meats And Their Products
Birds Eye Chicken Strips Sesame
Birds Eye
A
Original Chicken Chargrills
Birds Eye
B NOVA 4
peri peri chicken
Birds Eye
B NOVA 4
Chargrilled sweet & sticky BBQ chicken
Birds Eye
NOVA 4
Chicken Quarter Pounders
Birds Eye
C NOVA 4
crocantes de frango cereais integrais
iglo
C NOVA 4
4 beef quarter pounders
Birds Eye
C NOVA 3
4 Chicken Burgers
Birds Eye
B NOVA 4
Bükkfával füstölt baconszalonna
Privát Hús Kaposvár
E NOVA 4
Steaks Poulet
Iglo
B
Original chicken chargrills
Birds eye
B NOVA 4
Hamburgers Vaca
Iglo
C NOVA 3