Barcode: 7898960761023
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Água de coco e nada mais
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Aquarius Uva
Aquarius
D NOVA 4
Infusion Gingembre Citron
ÉLÉPHANT
NOVA 1
Gran Café Gold
Delta
NOVA 1
Fentimans Curiosity Cola
Fentimans
D NOVA 4
Unsweetened Oat Barista
Halsall Estate
C NOVA 3 Eco-Score B
Kamilletee, 25 Beutel
Milbona
NOVA 1
Coca cola zero suger zero caffeine
Coca-Cola
NOVA 4
Fairy Drink
Capri sonne, Capri-Sonne
E NOVA 4
Flamenco orange 🍊 sanguine et Raisins 🍇🍷 Griottes
Tropicana
C NOVA 1 Eco-Score E
High Protein Drink Choco
Oh!
C NOVA 4
DOĞAL MADEN SUYU
KIZILAY
A
Coca-Cola sabor original 500
Coca-Cola
E NOVA 4