Barcode: 0744994009549
Puro, White Distilled Vinegar
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grain and water diluted with water to 5% acidity.
Related Products in Condiments
Salsa de chile pasilla
Doña Chonita
C NOVA 4
Mayonnaise with lime juice
E NOVA 3
Homestyle Mexican Salsa Medium
La Costena
C NOVA 3
Red enchilada sauce
La Costena
C NOVA 4
Natural Mojo All Purpose Marinade
D NOVA 3
Le lechonera mojo criollo marinade
La-Lechonera Products Inc.
D NOVA 4
House foods, curry house, vegetable curry with chicken
House Foods
C NOVA 4
Green mexican salsa
NOVA 3
Naranja Agria Sour Orange Marinade, Sour Orange
La-Lechonera Products Inc.
C NOVA 4
Green mexican salsa
La Costena
C NOVA 4
Mole Adobo En Frasco
La costeña
C NOVA 4
Enchilada green sauce
C NOVA 4