Barcode: 90454981
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, saccharose, acide (acide citrique), régulateur d'acidité (carbonates de sodium), taurine (0,4 %), caféine (0,03 %), vitamines (niacine, acide pantothénique, B6, B12), arômes, colorants, amidon modifié, riboflavine
Additives
e101
e101i
e14xx
e330
e500
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ряжанка, зі смаком "Печена груша", 3.6% жиру
Злагода, Комбінат "Придністровський"
D
Кефір "Карпатський", 2.5% жиру
Галичина
B
Яблучний сік неосвітлений пастеризований
Galicia, ТОВ "Галіція-Трейд"
E
pineapple coconu
Jaffa
C NOVA 4
Яблучно-гарбузовий сік
Galicia
D
Ряжанка, 4% жиру
Галичина, ТОВ "Молочна компанія Галичина"
C
Вершки до кави
Галичина
E
Львівське Radler Яблуко-Мʼята
Львівське, Львівське Radler
NOVA 4
Kvass Live Fermentation Domashniy
Opillia
C NOVA 3
Квас "Ярило" медовий
Ярило, ТОВ "Квас Бевериджис"
D NOVA 4
Квас "Пряний", зі смаком пряника та кориці
Квас Тарас, ПрАТ "Карлсберг Україна"
D
Oat milk with banana
Vega milk
C NOVA 4