Barcode: 8718906693050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.5 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, fruit (25% sinaasappel, 7% citroen, 7% agavesiroop.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cola- Original
Big K
E NOVA 4
COCONUT MILK
simple truth organic
E NOVA 4
Orange juice
Simple Truth
C NOVA 1
Low fat chocolate milk
Kroger,The Kroger Co.
E NOVA 4
Diet Cola
Big K,The Kroger Co
Peach & Black Pepper Flavored Soda, Peach & Black Pepper
Private selection
E NOVA 4
Ki-Whee Strawberry Flavored Juice Drink From Concentrate, Ki-Whee Strawberry
Simple truth
C NOVA 4
Vegetable juice
Kroger,The Kroger Co.
C NOVA 4
Creamy Ginger Flavored Root Beer, Creamy Ginger
Private selection
E NOVA 4
Coconut water original
The Kroger Co., Simple Truth Organic
E NOVA 1
Irish Cream Flavored Cream Soda, Irish Cream
Private selection
E NOVA 4
Apple Cider
Kroger
NOVA 3