Barcode: 0072989767519
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 700.0 kcal |
| Fat | 73.7 g |
| of which saturated | 10.5 g |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 7.9 g |
| Proteins | 7.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Macadamia nuts.
Related Products in Snacks
Chilli Savoury Crackers
Specially Selected
C NOVA 4
Anneaux maïs goût fromage jalapeno
Sun Snacks
E NOVA 4
Milchriegel
Choceur,Stollwerck
E NOVA 4
Apple and sultana Dino fruit bars
Aldi
C NOVA 3
Sesame And Garlic Crackers
Aldi
C NOVA 4
Mini Cream Puffs
Specially Selected
D NOVA 4
Bio-Mammuts
Aldi, Gut Bio, Vendo
D NOVA 3
Jelly Santa's Gummy Sweets
Dominion
E NOVA 4
Chocolate macarons
E NOVA 4
Dino Fruit Bars. strawberry and banana
The Foodie Market
C NOVA 3
Popped Potato Chips (Honey Mustard)
Clancy's
C NOVA 4
The Foodie Market. Mango and Banana Dino Fruit Bars
The Foodie Market
C NOVA 3