Barcode: 9310645347868
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 570.0 kcal |
| Fat | 46.7 g |
| of which saturated | 8.3 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 8.3 g |
| Proteins | 24.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peanuts.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
WALNUSS-KERNE
K-Classic
A NOVA 1 Eco-Score E
Petits pois bien cultivés
D'Aucy
A NOVA 3 Eco-Score A
1688 Mehrkorn
Harry
A NOVA 4 Eco-Score A
Финики Mazafatti
Из Корзинки
Eco-Score C
Olio extra vergine d’oliva DOP terra di Bitonto
Il Viaggiator Goloso,Unes
B Eco-Score C
The Original Curry Sauce
mcdonnells
NOVA 4 Eco-Score E
Olivenöl Extra Natives
Gut & Günstig
B Eco-Score C
Granula baies de goji
Marque Repère, Grainéa
A NOVA 4 Eco-Score B
Judías planas
Consum
A NOVA 1 Eco-Score A
Leinsamen
Ener Bio
A NOVA 1 Eco-Score C
Garrofón
Consum
A NOVA 1 Eco-Score A
Haferkleie
Rossmann
A NOVA 1