Barcode: 0087738172100
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 82.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sweet potato.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jus de sureau
Biotta
E NOVA 1
Gemüsecocktail BIO
Biotta, Migros
B NOVA 3
Cocktail de Légumes
Biotta
C NOVA 3
Jus De Carottes Bio / Biotta
Biotta
C NOVA 1
Jus de célerie
Biotta
B NOVA 1
chips barbecue
TooGood
C NOVA 4
Thé Froid Bio
VIVITZ
C
Biotta Vita 7
Biotta
D NOVA 4
MANGO MIX
Biotta
D NOVA 1
Nectar Myrtilles Biotta
Biotta
E
Granola
Taeq
A NOVA 4
Breuss
Biotta
D