Barcode: 0708820008274
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 647.0 kcal |
| Fat | 64.7 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 14.7 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 5.9 g |
| Proteins | 14.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnuts.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Herbatniki o smaku maślanym
Bahlsen,Krakuski
E NOVA 4 Eco-Score D
Milk Chocolate Biscuits
Cadbury Dairy Milk fingers
E NOVA 4 Eco-Score E
Ptasie Mleczko Waniliowe w Czekoladzie Deserowej
E.Wedel
E NOVA 4
Balisto yoberry
Balisto
E NOVA 4 Eco-Score B
Clubs Cracker
Lorenz
D NOVA 3 Eco-Score A
Chickpea Snacks Habanero Flavored
Biena
D NOVA 3
GENOA SALAME
HILLSHIRE SNACKING
E NOVA 4
BBQ Chips
Legendary
E NOVA 4
Dinkel Mini brezeln
DmBio
E NOVA 3
Die Gute Bio Schokolade
Plant-for-the-Planet
E NOVA 3 Eco-Score B
Salam Sibiu
Agricola
D Eco-Score C
Soft & Chewy
Kirkland signature
D NOVA 4