Barcode: 0012000030697
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.1 g |
| of which sugars | 11.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, sugar, caramel color, phosphoric acid, caffeine, natural flavor.
Additives
e150c
e338
Related Products in Beverages
Green juices cenoura
Sonatureal
D NOVA 1
Framboesa Líchia
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio,SONAE
B NOVA 4
TROIS
COJEAN
C NOVA 1
Leite com chocolate
Parmalat
D NOVA 4
Morango Banana
Continente,SONAE
D NOVA 4
Brisa Maracuja
Brisa
E NOVA 4
Frisumo Ananas
Sumol - Unicer
C NOVA 4
Leite Com Chocolate
Nova Açores,Unileite
D NOVA 4
Luso com gás lemaõ
Luso
C
Limão
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio
C NOVA 4
Cankao Canderel
Canderel,Cankao
NOVA 4
Choco Power, Leite com Chocolate
Parmalat
C NOVA 3