Barcode: 8437002239114
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 362.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
harina de trigo, extracto de regaliz, azúcar, glucosa.
Related Products in Snacks
Dinkel Mini brezeln
DmBio
E NOVA 3
Balisto yoberry
Balisto
E NOVA 4 Eco-Score B
Salam Sibiu
Agricola
D Eco-Score C
Clubs Cracker
Lorenz
D NOVA 3 Eco-Score A
Milk Chocolate Biscuits
Cadbury Dairy Milk fingers
E NOVA 4 Eco-Score E
BBQ Chips
Legendary
E NOVA 4
Herbatniki o smaku maślanym
Bahlsen,Krakuski
E NOVA 4 Eco-Score D
Die Gute Bio Schokolade
Plant-for-the-Planet
E NOVA 3 Eco-Score B
Chickpea Snacks Habanero Flavored
Biena
D NOVA 3
GENOA SALAME
HILLSHIRE SNACKING
E NOVA 4
Soft & Chewy
Kirkland signature
D NOVA 4
Ptasie Mleczko Waniliowe w Czekoladzie Deserowej
E.Wedel
E NOVA 4