Barcode: 4088600169859
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 452.0 kcal |
| Fat | 17.4 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which sugars | 14.6 g |
| Fiber | 6.4 g |
| Proteins | 11.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
oat flakes (65%), sugar, flaked, nibbed , whole almonds (7%), cashew nuts (4,5%), hazelnuts (3,5%), rapeseed oil, honey (1%), flavouring, sunflower seeds,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pickled whole mushrooms
Moryń
C NOVA 3
Fasolka po bretońsku
Lewiatan,Kooperol
C NOVA 4
Kasza jaglana
Orisa
B NOVA 1
Chrzan nadwarciański
Moryń
C NOVA 3
Grill spice mix
My crush seasinings
E NOVA 4
Tzatziki spicemix
My Crush
NOVA 4
Makarony Babuni
EkMak
A NOVA 1
Ogórek kiszony Charsznicki
Charsznickie kiszonki Pacia Mariusz
D NOVA 3
papryka slodka
A NOVA 1
Mąka z ciecierzycy
Orisa
A NOVA 1
Green Tomatoes Salad
Moryń
C NOVA 3
Chleb Szreniawski
C NOVA 3