Barcode: 7448172249207386675
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Spring Water
Cascade Mountain
B
Arise Mango Peach Ginger
Mother Kombucha
B NOVA 3
Cafe De Olla Cold Brew Coffee, Cafe De Olla
Red hat coffee
B NOVA 3
Organic Lemonade
Chipotle
E NOVA 4
Organic Strawberry Syrup
Wäbry
NOVA 4
Sheetz, Hot Apple Cider, Medium
Sheetz
E
Rose Mist and Earl Grey Kombucha
B NOVA 3
Turmeric + Ginger Hemp Infused Hydration Blend, Turmeric + Ginger
Plnt
E NOVA 4
Salty Siren Sea Salt & Caramel Mocha Latte
Bones Coffee Company
E NOVA 4
Still
PATH
B NOVA 1
Pineapple + Chamomile Hemp Infused Hydration Blend, Pineapple + Chamomile
Plnt
D NOVA 1
Mango Soda
Yummy Miami
E NOVA 4