Barcode: 47866034655460179
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 144.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 3.6 g |
Ingredients
undefined
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Toppings Ingredients
Panera Bread, Reduced Fat Chive & Onion Cream Cheese, Tub
Panera Bread
E
Quiznos, Base, For Southwest Steak & Egg Biscuit
Quiznos
E
TGI Friday's, Green Goddess, 1.25 Oz
TGI Friday's
E
Marco's Pizza, Parmesan Cheese Crust Topper, Small
Marco's Pizza
A
Outback Steakhouse, Gold Coast Coconut Shrimp, Small
Outback Steakhouse
E
Ruby Tuesday, Pepper Strips, For Endless Garden Bar
Ruby Tuesday
A
Golden Corral, Cold Kidney Beans
Golden Corral
A
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For #8 Club Sub, Giant
Jersey Mike's Subs
D
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For California Dreamin, Wrap
Jersey Mike's Subs
E
Little Caesars, Pepperoni
Little Caesars
B
Perkins, Fresh Broccoli
Perkins
Whataburger, Honey Mustard Sauce
Whataburger
E