Barcode: 402251346233859817
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 656.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 69.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Aloe lychee
green globe
C
Gorilla
Score Energy Drink
E NOVA 4
Pre Workout Shot Blue Raspberry
Powerfood
NOVA 4
DAVIDsTEA organic matcha
DAVIDsTEA
B NOVA 1
Energy drink mix
NOVA 4
Ginger Ale, Ginger
Filbert's
D NOVA 4
Tulsi Turmeric Ginger
White 2021 Vineyard 71
Vineyard 71
Organic Matcha Peach
DavidsTea
NOVA 4
Young Coconut Juice with Pulp
TASCO
D NOVA 3
TULSI GREEN TEA CLASSIC ORGANIC INDIA
organic
C
Agua Nikini
B