Barcode: 1586083476437361
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Henniez Bleue Naturelle 1.5 l
Henniez
A
Eau minérale naturelle avec adjonction de gaz carbonique
Arkina, Feldschlösschen Boissons
A NOVA 4
Orange sans pulpe
Granini
C NOVA 1
Granini Tomate 1L Bout
Granini
B NOVA 3
Acqua minerale naturale frizzante
Henniez
A NOVA 4
Arkina Gazeuse
A
Cocktail de fruits
Granini
E NOVA 4
Schweppes
Schweppes
E NOVA 4
Acqua minerale naturale
Henniez
A
Cocktail de fruits
granini
E NOVA 4
Henniez Mineralwasser Kohlensäure
Henniez
A NOVA 1
Grapefruit Getränk
Granini
D NOVA 3