Barcode: 3390708489115033305
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,110.0 kcal |
| Fat | 67.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 20.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 36.0 g |
| Salt | 6.6 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
McDonald's, Fruit & Maple Oatmeal
McDonald's
D
Bonefish Grill, Filet Mignon, 6 Oz
Bonefish Grill
A
Joe's Crab Shack, Ragin Cajun Steampot For 2
Joe's Crab Shack
E
Popeyes, Handcrafted Nuggets
Popeyes
C
Red Lobster, Opah
Red Lobster
A
Wingstop, 2 Crispy Tenders, Kens Hickory Smoked BBQ Sauce
Wingstop
E
Joe's Crab Shack, Popcorn Shrimp, Basket
Joe's Crab Shack
E
Perkins, Mushroom & Swiss Omelette
Perkins
B
Yard House, Chicken Enchilada Stack
Yard House
E
Yard House, Vodka Shrimp Pasta, Full
Yard House
E
Wawa, Meatballs In A Cup, Small
Wawa
D
Ruby Tuesday, Smoky Mountain Chicken
Ruby Tuesday
E