Barcode: 244817437822792156174
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 156.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 31.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 2.2 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Mocha Iced Coffee
Coffee-Mate
D NOVA 4
Rich Chocolate Flavor Hot Cocoa Mix
Nestlé
NOVA 4
Blueberry Pear
Outshine
NOVA 4
100% apple juice from concentrate
Market Basket
E NOVA 1
BREAKFAST ESSENTIALS RICH MILK CHOCOLATE NUTRITIONAL POWDER DRINK MIX
Carnation
D NOVA 4
BREAKFAST ESSENTIALS Nutritional Powder Drink Mix
Carnation
NOVA 4
SunnyD
Sunnyd
D NOVA 4
Hot cocoa mix
Nestlé
NOVA 4
Cold foam creamer
Coffee mate
E NOVA 4
Strawberry Artificially Flavored Syrup
NOVA 4
Tangy Original
SunnyD
E NOVA 4
Premium Original Orange Juice
Market Basket
E NOVA 1