Barcode: 0074090670023
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, sugar and/or high fructose corn syrup, citric acid, sodium benzoate (as a preservative), natural and artificial flavor, yellow 6.
Additives
e110
e211
e330
Related Products in Beverages
Kefir melograno e lampone
NÖM, milk
D NOVA 4
Chocolate whole milk
TruMoo
E NOVA 4 Eco-Score D
Löwenbräu Alkoholfrei
Löwenbräu
C NOVA 4 Eco-Score D
Frische Dickmilch
Schwälbchen,
C NOVA 1
Grey goose original
Grey Goose
NOVA 3 Eco-Score C
Rockstar Passion Frutas Baja Juiced Energie
Rockstar
E NOVA 4
COLD-BREW COFFEE
STōK
E NOVA 4
Organic Skimmed Free Range Milk
Tesco
B NOVA 1
Chai Latte Vanille
Fredsted
NOVA 4
Kefir Multifruttti
milk
D NOVA 4
Comella Choco-Drink
Emmi
D NOVA 4
zero sugar
Dr Pepper
C NOVA 4