Barcode: 0850004490426
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Red Sweety Pepp, Water, Sugar, Vinegar, Salt, Ascorbic Acid And Calcium Chloride.
Related Products in Snacks
4 feuilletés au chèvre
Gartal
D NOVA 4
Noir fleur de sel
Scholetta
E NOVA 4
Chocolat noir et noisettes
Aldi
E NOVA 3
Barre marbrée
Petit choisi
D NOVA 4
Sablés nappés au chocolat au lait
Les Malins Plaisirs
E NOVA 4
Religieuses au Café
Desserissimes
D NOVA 4
Galettes bretonnes
PAYS GOURMAND
E NOVA 4
Lait Raisins Noisettes
Aldi, Château
E NOVA 4
Chocolat dessert 52% cacao noir
Isaura
E NOVA 4
Tarte au Citron Meringuée Surgelée
Délices Party
E NOVA 4
Menthe fraîche
Aldi, Folidouss
E NOVA 4
Barre extra cookie
Mes P'tits Secrets
E NOVA 4