Barcode: 0078742367361
Red White & Blue Pop
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, citric acid, natural flavor potassium citrate, potassium benzoate (preservative), aspartame, acesulfame potassium. phenylketonurics: contains phenylalanine.
Additives
e212
e330
e950
e951
Related Products in Beverages
Chocolat En Poudre
Maxim s de paris
NOVA 3
Sirop de violette
Monin
NOVA 4
Sirop de rose
Les Saveurs de Monin
NOVA 4
Sirop de caramel
Monin
NOVA 4
Antioxydants Bio
Romon Nature
B
Cidre fermier
Le Brun
NOVA 3
Cidre Fermier Bigouden
Cidre Le Brun
NOVA 3
Limonade au Coquelicot de Nemours
Des Lis Chocolat
E
Féria de fruits Jus de pomme
Féria De Fruit CASINO
D NOVA 1
Elben Fraise
Elben
E NOVA 4
Elsass cafe arabica grain
Café Henri
B
Sirop De Coco
Monin
NOVA 4