Barcode: 0686443312001
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 152.0 kcal |
| Fat | 8.0 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.8 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
boneless skinless chicken sea salt, and natural flavor, red bird farms co, englewood, co 80110 1-800-333-2473
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Mild Pork Sausage, Mild
Gwaltney
D NOVA 3
Smoked Sausage
Gwaltney
E NOVA 4
Beef Hot Dogs
Gwaltney Great Dogs
E NOVA 4
Old Farm Smoked Sausage, Smoke
Gwaltney
D NOVA 4
Smoked Sausage
Gwaltney
E NOVA 4
Deli Style Honey Ham
Smithfield Farmland Corp.
NOVA 4
Roasted White Turkey
Smithfield Farmland Corp.
NOVA 4
Red Hots Smoked Sausage
Gwaltney
D NOVA 4
Smoked White Turkey
Smithfield Farmland Corp.
NOVA 4
Pork & Bacon Sausage Links
Gwaltney
NOVA 4