Barcode: 0180854000347
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Carbonated water, Sugar, Glucose-fructose, Citric acid, Taurine, Sodium citrate, Caffeine, Niacin, Pantothenate, Vitamin B6, Vitamin B12, Artificial flavour, Flavour, Glycerol ester of wood rosin, Colour
Additives
e330
e331
e445
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Peach mango
C NOVA 4
Decadent Chocolate Plant Protein Drink, Decadent Chocolate
Pirq
B NOVA 4
Organic Coconut Water
Good & Gather
NOVA 3
Almondmilk Unsweetened Vanilla
Laura Lynn
B NOVA 4
original syrup
favorite day
NOVA 4
Té verde
La pastora
Limeade
Trader Joe's
E NOVA 4
Citrus Twist Soda
favorite day
C NOVA 4
Celebrator
Ayinger Brewery
NOVA 3
Maker's Mark Bourbon Whisky
Maker's Mark
Apple and Blackcurrant Double Strength
Robinsons
NOVA 4
Coconut Water
Good & Gather
B NOVA 3