Barcode: 8850228000083
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
วัตถุที่ให้ความหวานแทนน้ำตาล (มัลติทอลไหรับ เอชซัลเฟมโพแทสเซียม และชูคราโลส), วัตถุเจือปนอาหาร (INS 330, INS 500(i), วัตถุกันเสีย (INS 211) สีสังเคราะห์ (INS 102, INS 124), แห่งกลับสังเคราะห์
Additives
e102
e124
e330
e500
e500i
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Honeycrisp Apple Flavored Juice Beverage From Concentrate, Honeycrisp Apple
Wegmans
E NOVA 4
Orange, Cranberry & Pomegranate Juice With Cinnamon Cold-Pressured 100% Juice, Orange, Cranberry & & Pomegranate
D NOVA 1
KING MIX Achocolatado em pó
King mix
B NOVA 4
Fruit Punch Flavored Juic'D Right Juice Beverage Blend From Concentrate, Fruit Punch
Wegmans
D NOVA 4
Watermelon Flavored Carbonated Mineral Water, Watermelon
Perrier
B NOVA 4
Cold-Pressured Lemonade
Wegmans
D NOVA 3
Peach Sparkling Water, Peach
B NOVA 4
Orange,Carrot &Turmeric Juice
D NOVA 1
Juic'D Right, Mango Pineapple Passionfruit Flavored Juice Beverage Blend From Concentrate, Mango Pineapple Passionfruit
Wegmans
C NOVA 4
Celery, Cucumber & Lemon 100% Juice, Celery, Cucumber & Lemon
B NOVA 1
Ginger Honey Lemon Kombucha Spritzer, Ginger Honey Lemon
Wegmans
B NOVA 3
Grapefruit Sparkling Water, Grapefruit
Wegmans
B NOVA 4