Barcode: 0019962217937
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 102.0 kcal |
| Fat | 10.2 g |
| of which saturated | 9.3 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
coconut milk, maple syrup, cacao powder, reishi mushroom
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Tomaten Ketchup
Rich
D NOVA 3
Curry Gewürz Ketchup
Netto, Rich
D NOVA 4
Weißkrautsalat mit Paprika
Fürstenkrone
C NOVA 4
Tomaten Ketchup
Rich
D NOVA 3
Hot Curry Gewürz Ketchup
Rich
D NOVA 4
netto Gutes Land Buttermilch 500g 0.49€ 1kg 0.98€
Gutes Land, Netto Gutes Land
B NOVA 1
Schoko Haselnuss Dessert
Gutes Land
D NOVA 4
Sandwich Vanille
Ice Fantasy,Netto
D NOVA 4
Crunchy Nuss-Knuspermüsli
Korn Mühle, Netto
C NOVA 4
Schnittlauch
BioBio
A NOVA 1