Barcode: 7350076400215
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, jus de fruit concentré, fructose, extrait de thé vert, extrait de malt d’orge, arôme, extrait de mélisse, édulcorant
Related Products in Beverages
Organic Spiced Apple Cider
North Coast
E
Root beer soda, root beer
E NOVA 4
Citrus soda, citrus
E NOVA 4
Sparkling lemonade
Manzana Products Co Inc
E NOVA 4
Orange soda, orange
E NOVA 4
Grape soda, grape
E NOVA 4
Organic apple cider
Manzana Products Co Inc, North Coast
C NOVA 1
Sparkling lemonade drink
Manzana Products Co Inc
E NOVA 4
Sparkling lemonade
Manzana Products Co Inc
E NOVA 4
Caamano Bros. Soda Pop Co., High Noon Sarsaparilla Soda
Microdaft
E NOVA 4
Cola soda, cola
E NOVA 4
Organic spiced apple cider
North Coast
D NOVA 1