Barcode: 2150371016952
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 129.0 kcal |
| Fat | 4.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 22.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Beef
Related Products in Meats And Their Products
Scotch pies
Bells
D NOVA 4
Dino's Famous Big Dogs
Dino's Famous
D NOVA 4
Chicken Meatballs in Tomato Sauce
Fray Bentos
C NOVA 3
Chicken sausage
D NOVA 4
Frankfurter chicken
Herta
D NOVA 4
Meaty Puds Steak and Kidney
Fray Bentos
D NOVA 4
Steak & Kidney Slice
Peter's
D NOVA 4
Dino’s Famous
D NOVA 4
Turkey Sausage
Ballyfree
C NOVA 4
Traditional Rashers
Galtee
E NOVA 4
Pork onion tomato slices
Denny
D
Roast chicken fillet
B NOVA 4