Barcode: 8710624294830
Rinse appelstroep bio
by Rinse
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
nl bio 01
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 273.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 58.0 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sapconcentraat (suikerbiet*, appel*, citroen), geleermiddel: pectinen. *van biologische oorsprong. Vruchtgehalte: 210 gram appels per 100 gram appelstroop. Bewaaradvies: Koel en donker bewaren.
Additives
e440
Related Products in Breakfasts
Mitica, raw lime honey
Mitica
D NOVA 2
Honeycomb in Wild Flower Honey
Beehoneys
E NOVA 2
Organic honey
D NOVA 2
Miel de Lavande
Le Pain Quotidien
E NOVA 2
Noisella
Le Pain Quotidien
E NOVA 4
Brunette
Le Pain Quotidien
E NOVA 4
Organic agave nectar
D
Hazelnut & Chocolate Spread
Sävor
E NOVA 4
Raw Honey, Natural, Unpasteurized
Friendly Neighbours
D NOVA 2
Pure Honey
Sasse's Apiary
D NOVA 2
Honey
D NOVA 2
Unfiltered raw honey
D NOVA 2